המלצה על מערכת דיוור שתרים לכם את העסק

מערכת הדיוור המומלצת ביותר

מי היה מאמין שעד לפני כמה שנים, לא הייתה לנו את האפשרות ליידע את הלקוחות שלנו בדבר מבצעים. היינו בדרך כלל מסתפקים בפליירים שהיו מחולקים דרך תיבות הדואר. אמה-מה, בימינו התמונה כבר נראית אחרת לגמרי. הכירו את העולם של דיוור האלקטרוני, או אימייל מרקטינג.

אין ספק, בימינו ישנן את כל הדרכים ליידע את הלקוחות והקולגות על כל המתרחש בבית העסק שלכם. יחד עם זאת, צריך לבחור את הדרך המקצועית והכי נוחה, יעילה ומכבדת את הלקוחות. ואנחנו כמובן מדברים על דיוור ישיר דרך אי מייל. דיוור ישיר בעצם מאפשר לכם להשאיר את הלקוחות שלכם מעודכנים בכל עת. יתרה מזאת, דיוור ישיר במייל אפילו יכול לאפשר לכם לבצע מעקב דיגיטלי על הפעילות של הלקוחות שלכם לאחר שהם קיבלו את המייל ממכם.

המלצות למערכת דיוור מושלמת שמטיסה עסק מעלה-מעלה

כבר מזמן הוכח – אנשים נחשפים למאות פרסומים במהלך היממה, אם לא אלפים. בכדי ללכוד את תשומת הלב של הלקוחות שלכם, אתם צריכים להיות משווקים גאונים בימינו. וזה בדיוק מה שאנחנו מדברים עליו – גאונות.

מערכות דיוור במייל מאפשרות לכם להוציא לפועל אוקיינוס של יצירתיות בכדי למשוך את הלקוחות שלכם. רוצים לשלוח ללקוחות הודעה בדבר מבצעים, אבל שההודעה תכלול תמונות וסרטונים של פריטי החנות? אין בעיה. רוצים לבדוק אם הלקוחות בכלל פתחו ממכם את המייל? גם אפשרי. אין ספק, אנחנו חיים בעידן דיגיטלי ויעיל במיוחד, רק צריך לדעת לנצל אותו נכון.

מערכת דיוור מומלצת לכל הצרכים העסקיים

אם אתם מחפשים אחר מערכת דיוור מומלצת, בימינו יש לכם לא מעט אופציות. יחד עם זאת, אתם ממש לא תהיו מעוניינים לבחור בכל מערכת דיוור אלקטרונית. בשורה התחתונה, כשלקוח מקבל ממכם מייל, המייל הזה בעצם מייצג אתכם ואת העסק שלכם.

אם כך, חשוב להקפיד על מערכות דיוור אלקטרוניות שמציגות אתכם באור ובאופן הכי מקצועיים. אם כך, בואו נבין מה היא מערכת דיוור במייל ובמה היא בעצם תסייע לכם. כיצד מערכת דיוור יכולה בכלל להשפיע על ההתנהלות העסקית שלי? האם באמת אפשר להגביר מכירות בעזרת מערכת דיוור?

כיצד מערכת דיוור משפיעה על התנהלות עסקית?

בואו ניתן דוגמה. אם תשלחו ללקוחות שלכם מייל בדבר מבצעים בחנות, יש סיכוי סביר שאתם "תזכו" להתעלמות מהצד שלהם. אבל מה יקרה אם תשלחו ללקוחות שלכם גלריית תמונות של פריטים במבצעים מהחנות שלכם? יש סיכוי להיענות גבוהה יותר.

מערכות דיוור בימינו מאפשרות לכם למעשה לבנות גלריות תמונות בתוך אי מייל. זהו פיצ'ר מעולה אשר עוזר לייצר פניות באופן משמעותי. מעבר לכך, זהו פיצ'ר שאתם יכולים להשתמש בו לבדכם ואתם לא צריכים עזרה מקצועית. לרוב, ממשקי הניהול של מערכות דיוור הם פשוטים לגמרי.

ממשק ניהול פשוט למערכת דיוור מתקדמת

ממש בקלות, תוכלו להיעזר בממשק אימייל מרקטינג שניתן לנהל מכל מקום בעולם. בשורה התחתונה, ככה עובדים בימינו, הכול באונליין. וזה בעצם מה שמאפשר לכם לייצר עוד ועוד פניות לעסק שלכם. ככל שההודעות שלכם ללקוחותיכם יהיו יצירתיות יותר ואינטראקטיביות, ככה יגבר הסיכוי שלכם לקבל פניות חזרה.

כשמדברים על מערכת הדיוור המומלצת ביותר, חשוב להבין כי בימינו ישנן לא מעט מערכות דיוור אלקטרוניות. בסופו של יום, אתם צריכים לאפיין את הצרכים שלכם מהמערכת. למשל, אם אתם עוסקים בתחום האופנה, אתם עוסקים בתחום מאוד ויזואלי.

תחום עיסוק ויזואלי מצריך מערכת דיוור אינטראקטיבית

מאחר שתחומי האופנה, התכשיטים והנעליים הם תחומים מאוד ויזואליים, גם המיילים שלכם ללקוחותיכם צריכים להיראות בהתאם. הלקוחות בתחומים אלו קודם כל רוכשים מוצרים עם העיניים שלהם. כשאתם שולחים סרטון אינטראקטיבי במייל עבור הלקוח, יש לכם סיכוי הרבה יותר טוב ללכוד את תשומת לבו.

בואו נעבור על חלק מהפיצ'רים שמוצעים על ידי מערכות דיוור מתקדמות. אם אתם מחפשים אחר מערכת דיוור מתקדמת, אתם תשמחו לדעת שיש למשל אופציה של מפת הקלקות ומעקב אחרי לינקים. זאת ועוד, מערכת דיוור במייל בד"כ תאפשר לכם גם דיוור אוטומטי לקריאה מסלולרי נייד. כמו כן, תוכלו גם לשלוח ללקוחות והקולגות תמונות פתוחות. מערכת דיוור מומלצת לרוב תכלול גם בדיקת נראות של האימייל לפני שליחתו. כך תוכלו לוודא שאתם שולחים מידע מדויק ומסוגנן מקצועית ללקוחות שלכם.

אימייל מרקטינג: מה עוד כדאי לדעת על מערכות דיוור במייל?

בנוסף למה שציינו עד כה, מערכות דיוור בדרך כלל גם יכללו טיימר שיאפשר לכם למנן נכון את שליחת המיילים שלכם. בשורה התחתונה, אתם לא רוצים להפגיז את הלקוחות במיילים שיווקיים. אתם רוצים לשלוח את המינון הנכון ומערכת הדיוור תאפשר לכם למנן את השליחה.

בין אם אתם עוסקים בתחום כזה או אחר, בסופו של דבר אתם תצטרכו לנקוט בצעדי שיווק. מערכות הדיוור יאפשרו לכם לקטלג את כל הלקוחות שלכם, מה שיאפשר לכם יצירת קשר בקלות איתם. כל לקוח יודע בימינו שיש צורך להיות מעודכן במבצעים. יותר מזה אפילו, הלקוחות שלכם מצפים לקבל ממכם מבצעים בהתאמה אישית.

דיוור בהתאמה אישית ללקוחות

בואו ניתן דוגמה לאופן בו מערכת דיוור מסייעת לכם בהתנהלות העסקית אל מול הלקוחות. אם למשל אתם לא בטוחים בסוג המייל שכדאי לשלח ללקוח, ישנן מערכות דיוור שמסגננות עבורכם משפטי פנייה ללקוחות. ממש ככה, הגענו לימים של בינה מלאכותית.

מערכת הדיוור בעצם לומדת את ההתקשרות שלכם אל מול הלקוחות והקולגות. זה מה שמאפשר לה לשפר את ההתנהלות העסקית אל מול הלקוחות והקולגות.

עשיתי לכם חשק ובא לכם להירשם? פרגנו לי דרך הכניסה בכפתור האדום וגם תקבלו הנחה על הדרך