גוגל ביזנס לעסקים – Google My Business

בעידן שבו מרבית העסקים פעילים באונליין, אם באופן בלעדי ואם בנוסף לפעילות לוקאלית מגובה בסניפים, נוכחות דיגיטלית ברשת האינטרנט בפרט ובמנועי החיפוש בפרט כבר מזמן הפכה לחובה. אלא שלהקים אתר אינטרנט, לתחזק אותו, לדאוג לכך שיהיה מאובטח, שיותאם לתצוגה במכשירים שונים, שיכיל תוכן איכותי ולא משוכפל ולקדם את עמודי האתר הזה בדפי תוצאות החיפוש של גוגל – כל אלו יכולים להיות משימות מאתגרות למדי. זאת אחת הסיבות שגוגל מציעה שירות חינמי שמאפשר פתיחת כרטיס עסק בגוגל, שיוצג לגולשים במנוע החיפוש, כאשר אלו מבצעים שאילתות רלוונטיות.

טיקטוק – למה צריך את זה?

אחת מן התופעות המרכזיות שהתרחשו בעולם הרשתות החברתיות בשנים האחרונות היא העליה של רשת הסרטונים החברתיים – טיקטוק. טיקטוק היא אפליקציה סינית שנותנת פייט חזק לרשתות חברתיות אחרות מבוססות ויזואל, בעיקר בזכות העובדה שלצד יכולות טכנולוגיות כאלו ואחרות, טיקטוק ייצרה תרבות של ממש. בעוד שברשתות חברתיות אחרות ניתן דגש חזק על היכולות המסופקות לקהל המשתמשים, […]

מה חשוב לבדוק לפני שלוקחים חברת פרסום דיגיטלי?

כל בעל עסק שמעוניין לספק שירותים בערוצי הדיגיטל השונים יודע, כי על מנת להגיע אל קהל היעד הרלוונטי הוא ידרש להשקיע בפרסום. לצד פלטפורמות פרסום שונות שמאפשרות לבעלי עסקים לאתר קהלים רלוונטיים ולחשוף אותם למסרים שיווקיים שונים, ישנן לא מעט חברות פרסום שתשמחנה לספק לכם שירות בתחום. איך תדעו מול איזו חברה כדאי להתקשר? כל זאת ועוד במאמר המפורט.

Open chat
היי, אני יכול לעזור לכם?
דילוג לתוכן